Jsme na to tři

Bratr, sestra a její muž.

Věříme, že každý z nás má touhu po vytvoření jedinečného domova. A domov tvoří detaily, maličkosti, něco, co milujeme. Chceme ukázat, že příroda zapadne do každého interiéru.

Michael, hlavní dříč/hlava výroby, bratr Mari

Blázen do dřeva, který si plní sen? To jsem já. Už od mala mě bavilo hrát si s dláty a tvořit, realizovat představu. Jako první velké dílo vznikla vyřezávaná loď, které patří čestné místo na polici. Výběr střední školy byl jasný, studium mi dalo potřebné základy, nicméně praxe je praxe a tak jsem se snažil realizovat vlastní zakázky počínaje od nábytku po dřevěné konstrukce a střechy. V roce 2017 jsem se probojoval se svým projektem Pantograf do celostátního kola SOČ a umístil se na čtvrtém místě. V roce 2019 jsem propadl tvorbě obrazů ze starého dřeva a věřím, že si naše kousky najdou nový domov.

Jakub, designér, švagr Michaela

Od mala jsem tíhnul k technice. Volný čas školních let zaplňovaly strategické hry ať už venku s kámošema na sídlišti nebo doma na PC. Když je práce nad hlavu a potřebuji změnu, zavřu se do dílny a dobíjím energii. Mám smysl pro detail, preciznost je mé poznávací znamení. S čím nejsem spokojený, to zadavateli nikdy nepředložím. V Beskyles mám na starost veškeré vizuály. Když je potřeba, připojím se k Michaelovi a tvoříme v dílně společně. Beskyles je nejen cesta, jak se realizovat, ale také si jdu díky němu za svým snem. Bydlet na samotě u lesa s mou ženou, dcerou a fenkou Cirillou.

Mari, usměvavá podpora, žena Jakuba

Organizování, projektové řízení a přemýšlení nad celkem? To je moje. Po pár letech zkušeností na pozici projekťáka jsem změnila obor, který mi vyhovuje daleko víc - jsem máma. Klukům vypomáhám ve volných chvílích převážně s texty, konceptem prodeje a celkového přístupu k zákazníkovi. Často mám ten rozhodující hlas, který určí, kterou cestou se vydáme. Všude kolem sebe hledám inspiraci, kterou následně kluci zrealizují a myšlenku zhmotní. Díky práci pro Beskyles mám možnost si na chvíli odpočinout. Můžu si totiž při komunikaci s dalšími dřevorády vyčistit hlavu od každodenních mateřských povinností. Kdo má dítě, rozumí mi :) Jsem ta, která nikdy nezapomene, že láska je.

Michael Ručka